System RAKSSQL

MSM Sp. z o.o. powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Początkowym produktem, który zdobył szerokie uznanie użytkowników był program finansowo-księgowy RAKS FK pracujący w systemie DOS. Kolejnym etapem ewolucji było oprogramowanie RAKS dla systemu Windows składające się z sześciu modułów obsługujących podstawowe dziedziny funkcjonowania firmy.

Dynamiczny rozwój technologiczny i rosnące wymagania Klientów przyczyniły się do powstania trzeciej generacji oprogramowania – RAKSSQL. To nowoczesny, w pełni zintegrowany system dający nieograniczone możliwości użytkownikom przy zachowaniu kosztów dostosowanych do krajowych realiów.

MSM Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm, biur rachunkowych i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Specjalnie dla polskich przedsiębiorców stworzyliśmy nowoczesne oprogramowanie, które umożliwia lepsze i skuteczniejsze zarządzanie firmą. System

RAKSSQL pozwala pełniej wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa, lepiej kontrolować przepływy pieniężne i informacyjne, a w konsekwencji skuteczniej działać i szybciej reagować na zmiany.

RAKSSQL to program stworzony w oparciu o dokładną analizę potrzeb naszych Klientów, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii informatycznych.