Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwemInformatyczne systemy do zarządzania to klucz do sukcesu każdej firmy. Jednak wiele z nich, nadal zmaga się z organizacją pracy, marnowaniem czasu na trwające zbyt długo działania np. porządkowanie i systematyzowanie danych klienta lub naszych. Wszystko to destabilizuje w ten sposób pracę całej firmy, a przez to słabej jakości obsługę klienta na co przy obecnym rynku nie można sobie pozwolić. Rozwiązaniem powyższych bolączek mogą okazać się informatyczne systemy do zarządzania.

Zarządzanie produkcją (lub nawet całą firmą) na kartkach sprawdzało się przy działalności z kilkoma pracownikami. W erze powszechnej cyfryzacji należy odpowiednio zadbać o rozwój biznesu i wprowadzić takie rozwiązania, które spełnią wszystkie wymagania danej działalności przez co pozwolą skupić się na wzroście i realizacji celów przedsiębiorstwa. Tymi rozwiązaniami są informatyczne systemy do zarządzania.

Zintegrowane systemy zarządzania

Współpracę z klientem rozpoczynamy od wspólnego zbadania problemów oraz indywidualnych potrzeb danej firmy. Po tej analizie możemy przedstawić najbardziej skuteczne rozwiązania, które spełnią potrzeby każdego działu. Wdrożony system do zarządzania przedsiębiorstwem realnie zwiększa efektywność pracy, obniża koszty oraz eliminuje błędy.

Wprowadzenie zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem w obecnych czasach jest bardzo konieczne. Daje on firmie pełen zakres wsparcia i pomaga szybko wybrać najlepszą decyzję. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego systemu jesteśmy w stanie uporządkować i monitorować działanie całej firmy na każdym etapie, od momentu złożenia zamówienia, poprzez produkcję np. półfabrykatów oraz gotowego elementu, aż do dostarczenia całego zamówienia do klienta. Informatyczne systemy do zarządzania umożliwiają znaczne przyspieszenie procesów produkcyjnych poprzez współpracę wszystkich działów (marketing, obsługa klienta, magazyn, linia produkcja, serwis itd.)

Zarządzanie produkcją

Informatyczne systemy zarządzania
Wprowadzenie prostego systemu, który usprawni np. zarządzanie produkcją pozwoli każdemu pracownikowi skupić się w 100% na swojej pracy, a działalności zwiększyć efektywność produkcji dzięki czemu będzie mogła obsłużyć więcej klientów. Skuteczne planowanie produkcji będzie szybkie i proste, przez co skróci się czas realizacji każdego zamówienia, a odpowiednie harmonogramowanie produkcji będzie zapewniało jej ciągłość poprzez łatwą współpracę wszystkich działów i szybką wymianę informacji.

System zarządzania produkcją napisany pod konkretne potrzeby pozwala dynamicznie rozwijać się biznesowi w odpowiednim kierunku, zdejmując z pracowników niepotrzebne obowiązki i ułatwiając im pracę nad kluczowymi zadaniami przynoszącymi zyski.

Program do zarządzania produkcją to idealne rozwiązanie pozwalające przejąć pełną kontrolę nie tylko nad procesami produkcji ale też nad całym przedsiębiorstwem. Zobaczysz jak o wiele łatwiejsze staje się prowadzenie działalności, a zaoszczędzony czas i pieniądze zainwestujesz w siebie.

Rola w firmie informatycznych systemów do zarządzania

Jak widać systemy informatyczne w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym spełniają bardzo ważną rolę. Pomagają m. in. wdrożyć efektywny harmonogram produkcji, który zapewni ciągłą i systematyczną produkcję, minimalizację stanów magazynowych, wysoki stopień jakości produktów oraz skrócenie czasu produkcji i wzmocnioną terminowość. Planując wdrożenie systemu warto zastanowić się czy wybrać dedykowane systemy informatyczne czy dostosować standardowe rozwiązanie do swoich potrzeb.
Logistyka produkcji będzie prosta i skuteczna dzięki natychmiastowemu podglądowi w każdy etap procesów produkcji. Zapewni tym samym odpowiednie zaopatrzenie każdego stanowiska w materiały i półprodukty wymagane do pracy redukując koszty utrzymania niepotrzebnych zapasów.

 

Jakie korzyści dają informatyczne systemy do zarządzania:

Informatyczne systemy do zarządzania korzyści

 • pełna kontrola nad procesami produkcji
 • znaczne usprawnienie prowadzenia działalności
 • dostęp do nowoczesnego sprzętu
 • zaoszczędzony czas na wypisywaniu dokumentów przeznaczysz na inne cele
 • podgląd na żywo z każdego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu
 • łatwiejsze prowadzenie biznesu
 • oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy
 • ukaże i wyeliminuje słabe punkty działalności
 • szybkie rozliczanie pracowników (akordowo i godzinowo)
 • badanie wydajności
 • do 80% oszczędności czasu pracowników
 • kontrola czasu pracy
 • większe zarobki działalności przy dużo mniejszym nakładzie pracy
 • szybki dostęp do aktualnej informacji z produkcji z każdej lokalizacji
 • możliwość rozbudowy systemu o dowolne rozwiązania
 • i wiele innych

Podczas wielu lat działalności zdobyliśmy największy kapitał – uznanie i zaufanie wielu Klientów.
Będzie nam bardzo miło jeśli dołączycie Państwo do ich grona.

Nie czekaj, zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc!
tel. 22 122 13 55