Zajmujemy się kompleksową obsługą małych i średnich firm jak również korporacji zatrudniających ponad 3000 osób w dziedzinie Internetu. Zarządzamy pełną informacją o Kliencie począwszy od  instalacji Internetu w firmach, poprzez projektowanie, tworzenie, aktualizację i modernizację stron www, przedłużanie domen, utrzymywanie kont pocztowych na serwerze, pozycjonowanie stron w Internecie.   

Strony www 

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Na podstawie wnikliwej analizy potrzeb Klienta, uwarunkowań rynku oraz przy uwzględnieniu bieżących trendów stylistycznych nasi specjaliści tworzą witryny w oparciu o najnowsze technologie. Jeżeli posiadają Państwo już stronę internetową, ale nie spełnia ona Państwa oczekiwań, oferujemy modernizację stron www. Polega ona na analizie aktualnej strony i oceny błędów w projekcie graficznym oraz kodzie html. Proponujemy nowy projekt graficzny lub poprawę kodu strony.  

Konta pocztowe 

Oferujemy Państwu konta pocztowe o pojemności dostosowanej do potrzeb. Gwarantujemy naszym Klientom prostą, bezstresową korespondencję z wykorzystaniem bezpiecznego, wyposażonego w dużą ilość udogodnień konta.   

Pozycjonowanie stron w Internecie 

Pozycjonowanie polega na ustawianiu stron w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach po wpisaniu słów kluczowych związanych np. z działalnością firmy. Ma to na celu ułatwienie internautom i przyszłym klientom w dotarciu do Państwa stron poprzez wyszukiwarkę lub katalog. Pozycjonowanie jest najtańszą metodą promowania oferty firmy w internecie. Skuteczne przeprowadzone pozycjonowanie przynosi wysokie pozycje w wyszukiwarkach według określonych słów kluczowych. Uzyskanie tego efektu przyczynia się do zwiększenia liczby użytkowników wchodzących na strony firmowe. Aby uzyskać informację na temat kosztów pozycjonowania Państwa strony prosimy o kontakt z nami podając adres strony oraz słowa kluczowe dla jakich Państwo chcą pozycjonować.