Oferta obejmuje oryginalne, kompatybilne i zregenerowane tusze, tonery, folie termo-transferowe, kasety i tasiemki do drukarek, kserokopiarek, ploterów, faksów oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

W ciągłej sprzedaży mamy oryginalne wkłady drukujące do wszystkich znanych urządzeń biurowych (np: drukarek atramentowych, laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych itp.) są one tak dobierane, aby zapewnić najwyższą jakość druku i niezawodność. W przypadku korzystania z oryginalnych wkładów możecie Państwo mieć pewność, że wskaźnik poziomu atramentu będzie działał prawidłowo.
Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych firmy ActiveJet. Produkty tej marki (tusze do drukarek atramentowych, zestawy do napełniania, tonery laserowe, kasety barwiące, folie termotransferowe etc.) cechują się unikalną technologią produkcji, wysoką niezawodnością i trwałością. Każdy tusz i toner do drukarki przechodzi bardzo rygorystyczne testy jakości na każdym etapie produkcji.
Oferujemy również urządzenia drukujące, papiery do prezentacji i druku fotografii, nośniki danych oraz karty pamięci do aparatów i telefonów.

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.