Firma Posnet w swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, małych sklepikach i firmach usługowych. Posiada również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń.

Posnet zawsze dążył do osiągnięcia jak najwyższej jakości oferowanych rozwiązań. Znalazło to odzwierciedlenie również w nowych urządzeniach, wprowadzonych na rynek w związku ze zmianą kryteriów technicznych jakim muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Obecnie jest niekwestionowanym liderem rynku fiskalnego w Polsce.

POSNET mobile

Urządzenie przenośne dedykowane do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wzmocniona konstrukcja obudowy, odpowiedni system zasilania i wygodny sposób obsługi sprawiają, że POSNET mobile jest nowoczesnym mobilnym punktem sprzedaży.

Posnet Bingo

Trwała, niezawodna i funkcjonalna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w małych i średnich placówek handlowych. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wspomagającymi pracę na stoisku sprzedaży: komputerem i szufladą. Jest łatwa i prosta w obsłudze. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, własnemu zasilaniu wewnętrznemu oraz możliwości zasilania z akumulatora samochodowego świetnie nadaje się do pracy w terenie. W pełni naładowany akumulator pozwala na wydruk 6000 linii paragonu, nawet w ujemnych temperaturach – bez przyłączonego zewnętrznego zasilacza.

Posnet Bingo Plus

Solidna, bezawaryjna i jednocześnie prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w małych punktach handlowo-usługowych. Posiada alfanumeryczny wyświetlacz operatora (2 x 16 znaków) oraz wysokiej jakości mechanizm drukujący. Współpracuje z komputerem, modemem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą i szufladą. Ponadto posiada inne praktyczne funkcje: obsługuje do 8 różnych walut (np. Euro), przypomina o konieczności wykonania raportu dobowego a także o obowiązkowych przeglądach serwisowych.

Posnet Perfekt

Jest doskonałą kasą przeznaczoną do średnich i małych sklepów, w których może występować duże natężenie ruchu. Dzięki takim cechom jak szybki mechanizm drukujący, czytelna klawiatura, duży alfanumeryczny wyświetlacz operatora oraz czytelne menu kasa Posnet Perfekt jest łatwa w obsłudze i zapewnia sprawną obsługę klientów.

POSNET NEO
Urządzenie przeznaczone jest do pracy w sklepach średniej wielkości. Kasa posiada obszerną bazę danych, dużą programowalną klawiaturę, czterowierszowy wyświetlacz operatora i szerokie możliwości konfiguracji. Wiele rozwiązań zastosowanych w urządzeniu zaczerpnięto z kas systemowych Combo.