Firma Posnet w swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, małych sklepikach i firmach usługowych. Posiada również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń.

Posnet zawsze dążył do osiągnięcia jak najwyższej jakości oferowanych rozwiązań. Znalazło to odzwierciedlenie również w nowych urządzeniach, wprowadzonych na rynek w związku ze zmianą kryteriów technicznych jakim muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Obecnie jest niekwestionowanym liderem rynku fiskalnego w Polsce.

POSNET temo
Drukarka Posnet Temo to urządzenie przystosowane do mobilnych punktów sprzedaży. Bardzo małe gabaryty, ergonomiczna obudowa, wydajny akumulator, szybki i trwały mechanizm drukujacy sprawiają że drukarka Temo znajduje zastosowanie w handlu obwoźnym jak również w miejscach o ograniczonej powierzchni stanowiska kasowego.

Thermal 5V LED
W ofercie Posnet dostępna jest nowa drukarka fiskalna POSNET THERMAL 5V. Nowy model wyróżnia się ciekawą stylistyką i doskonałymi parametrami użytkowymi. Duży komfort pracy zapewniają ciche i niezawodne termiczne mechanizmy drukujące, o wysokiej jakości i szybkości wydruku. Drukarka ta znajduje zastosowanie w placówkach o dużym natężeniu ruchu. Sprzedaż on-line oparta jest o współpracę z jednostkami POS lub PC. Posnet THERMAL 5V to udoskonalony standard branży fiskalnej, skonstruowany z myślą o wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

Thermal 5V LCD wer. apteczna
Powstała ona w oparciu o najlepszą obecnie na rynku drukarkę fiskalną Posnet Thermal 5V. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z poprzednim modelem i współpracuje z najpopularniejszymi na rynku programami do obsługi sprzedaży w aptekach. Thermal 5V jest najszybszą apteczną drukarką fiskalną na rynku, co znacznie skraca czas obsługi klientów. Oszczędność papieru oraz możliwość zakupu drukarki z alfanumerycznym wyświetlaczem klienta (w cenie zwykłej drukarki) sprawiają, że Posnet Thermal 5V jest doskonałym wyborem dla każdej apteki w Polsce.

NIXDORF ND77 FV
W ofercie POSNET dostępna jest już nowa drukarka POSNET NIXDORF ND77 FV – faktura (homologacja z dnia 16 lipca 2004). Urządzenie oprócz standardowych wydruków fiskalnych oraz szeregu nowych użytecznych formatek niefiskalnych umożliwia wystawianie faktur VAT. Jest to również pierwsze urządzenie fiskalne na naszym rynku z możliwością aktywacji NIP-u z przedrostkiem ‘PL’ – wykorzystywanego w krajach UE.