ELZAB S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji szerokiej gamy kas fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą.

Dzięki wysokiej jakości i funkcjonalności nasze kasy zdobyły szerokie uznanie w kraju (ponad 280 tys. sprzedanych urządzeń) i za granicą.

Od czerwca 2003 firma posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001 (wcześniej posiadała ISO 9002).

ELZAB Omega
Niezbędna na każdym komputerowym stanowisku sprzedaży drukarka fiskalna ELZAB Omega służy do drukowania paragonów i raportów oraz zapisywania informacji o obrotach w pamięci fiskalnej. Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów doskonale sprawdza się w placówkach handlowych o szerokim asortymencie, typu super i hipermarkety, hurtownie, składy.

Drukarka posiada cichy i szybki, termiczny mechanizm wydruku paragonów, a jego trwałość pozwala na pracę w placówkach o dużym natężeniu ruchu.

ELZAB Omega F
Model drukarki oznaczony literą F, przystosowany jest do pracy w aptekach – może drukować wyceny leków i wyceny recept oraz paragon fiskalny uwzględniający refundację za leki.