Przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na zakupy w TechMedia TM

Bogata oferta
Oferujemy ponad 5000 produktów: komputery stacjonarne, notebooki, monitory, peryferia, podzespoły, elementy sieci komputerowych i wszystko inne z zakresu sprzętu komputerowego, niezbędne dla Państwa potrzeb.

Komputery dostosowane do Państwa potrzeb
W zależności od przeznaczenia sprzętu i możliwości portfela kupującego proponujemy rozwiązania oparte o zestawy komputerowe TechMedia TM. Dobór podzespołów komputerowych podyktowany jest wieloletnim doświadczeniem, a celem jest najlepszy stosunek jakości do ceny dla rozwiązań domowych i jak największa wydajność i niezawodność dla rozwiązań biznesowych.

Aktualne ceny
Codziennie aktualizujemy ceny oferowanych produktów, by móc Państwu zapewnić zawsze najkorzystniejszy zakup.

Fachowe doradztwo
Nasi pracownicy doskonale wiedzą co sprzedają, chętnie służą pomocą, udzielają bezcennych porad. Ich wiedza okazuje się nieoceniona przy wyborze sprzętu i dopasowaniu do Państwa potrzeb.

Leasing zamiast Kupna
Żadna branża nie podlega tak szybkim i ciągłym zmianom jak branża IT. Coraz bardziej zaawansowane technologie tworzą bardziej doskonałe rozwiązania dla biznesu. Wiemy to doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną ofertę leasingową, dzięki której będziecie użytkownikami najnowocześniejszego sprzętu komputerowego i systemów informatycznych, które bezbłędnie będą pracować na Wasz sukces.

Profesjonalny Serwis
Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W razie problemów zawsze służymy pomocą.

– naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz konserwacje komputerów, drukarek, monitorów, skanerów, UPS-ów itp.
– instalację i administrowanie serwerów
– instalację i konfigurację systemów operacyjnych z rodziny WINDOWS oraz LINUX
– stałą konserwację i administrację sieciami lokalnymi i rozległymi

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY