TechMedia Reklama 2012
 
Biuro ogłoszeń TS
Od 2002 roku czynnie współpracujemy z Gazetą "Tygodnik Siedlecki". Jednym z elementów wsłpracy jest prowadzenie przez nas Biura Ogłoszeń najstarszej i największej gazety w regionie Tygodnika Siedleckiego. Przyjmujemy ogłoszenia drobne jak i modułowe do wszystkich działów Gazety. Jeśli mają Państwo coś do sprzedania, poszukujecie okazji do kupienia czegoś, potrzebna jest Wam opiekunka do dziecka lub osoby starszej, macie stancję dla studentów lub garaż do wynajęcia to najszybszą metodą sfinalizowania tych i wielu innych spraw jest umieszczenie ogłoszenia w Gazecie. Dzięki temu co środę w każdym tygodniu roku Wasze ogłoszenie przeczyta minimum 20 tys. osób. Wszystkich klientów traktujemy bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzimy do postawionego Nam zadania.

Przykładowy obraz Udzielamy takich samych rabatów jak Tygodnik Siedlecki (nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów).
Przykładowy obraz Projektujemy moduły zgodnie z Państwa życzeniami lub przedstawiamy swoje pomysły bez dodatkowych kosztów.
Przykładowy obraz Mają Państwo możliwość obejrzenia modułu (reklamy) przed ukazaniem się w "Tygodniku Siedleckim".
Przykładowy obraz Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały dzień (dojazd do Klienta bezpłatny).
 
Przykładowy obraz