TechMedia Reklama 2012
 
Twarda oprawa dokumentów, prac i książek

Teraz każdym podniszczonym książkom, podręcznikom, skryptom itp. możesz przywrócić elegancki wygląd i wszystkie zalety użytkowe dzięki: najtrwalszemu,  najbardziej eleganckiemu i uniwersalnemu systemowi oprawiania. Dokumenty nie są dziurkowane, szyte ani klejone, gdyż zarówno okładki, jak i kartki, zaciśnięte są w metalowym kanale.

Można oprawiać nawet cenne oryginały dokumentów, gdyż po rozbindowaniu można je odzyskać w idealnym stanie. przednia strona oprawy nigdy nie ulega deformacji i nie  nosi żadnych śladów działania bindownicy. Zachowuje zawsze perfekcyjny wygląd. Specjalne ograniczniki uniemożliwiają przemieszczanie się stron dokumentacji wzdłuż kanału.

Metalowy kanał i oprawa czyni dokumentację sztywną i pozwala na postawienie jej pionowo na półce. Na oprawach wykonujemy też złocenia, srebrzenia (do wyboru jeden lub więcej napisów) czyniąc prace bardziej elegancką i profesjonalną. . Wykonujemy także nadruki na płytkach, według Państwa projektu lub naszego

Złocenie, tłoczenie

Na okładkach twardych można wyzłocić logo, nagłówek i tekst reklamowo – informacyjny. Tłoczenie to proces tworzenia w materiale tłoczonym (papier, skóra) trójwymiarowego wzoru przez ściśnięcie matrycą, zazwyczaj w celu uwypuklenia, nadrukowanego wcześniej wzoru: napisu, logo, czy innego elementu zdobniczego.

Złocenie (srebrzenie) to proces polegający na wytłoczeniu elementów zdobniczych na okładce.

W szkole:

prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, kroniki szkolne, albumy, dyplomy, listy gratulacyjne...

W domu:

przepisy kulinarne, czasopisma, książki, albumy, kroniki rodzinne, zdjęcia...

Wykonujemy oprawy prac w sztywnej okładce metodą zaciskową do wyboru mamy cztery kolory opraw:

 Bordowa,    Granatowa,    Zielona,    Czarna

Przykładowy obraz

Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz