TechMedia Reklama 2012
 
Bindowanie

Informacje ogólne:

Łączenie kartek grzbietem plastikowym. Przednia okładka jest z przezroczystej folii natomiast tylna okładka kartonowa o fakturze skóropodobnej w różnych kolorach. Oprawa do 250 stron w formacie A4.

Zastosowanie:

W szkole:

Prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, opracowania szkolne, gazetki, wszelkie pomoce naukowe…

W domu:

Przepisy kulinarne, artykuły, czasopisma, książki, instrukcje obsługi, gwarancje, wydruki z drukarki komputerowej, kroniki rodzinne, zdjęcia…

Szczegóły: 

Bindowanie jest szybką i dość trwałą metodą oprawiania materiałów. Pozwala na oprawę nawet grubych prac, łącząc specjalnie przedziurkowane kartki i okładki za pomocą plastikowego grzbietu. Dysponując profesjonalną bindownicą możemy szybko i tanio zbindować nawet najobszerniejsze materiały. Każdą podniszczoną książkę, podręcznik, skrypt itp. możemy oprawić, przywracając im elegancki wygląd i wszystkie zalety użytkowe. Dokumentacje są wygodne w użyciu, gdyż rozkładają się na płasko na stole. Łatwo można wykonać kserokopie dowolnej strony. Grzbiet plastikowy można wielokrotnie rozciągać, dodając lub wyjmując dowolną kartkę. Dzięki temu możemy wielokrotnie aktualizować dokumentacje.