TechMedia Reklama 2012
 
Dostęp do Internetu

Od 2001r. firma Techmedia świadczy usługi dostępu do Internetu. Na dzień dzisiejszy posiadamy własne łącza dostępowe do Internetu o łącznej przepustowości 42Mbit/s z możliwością ich ciągłego zwiększania. Obecnie obsługujemy ponad 400 klientów indywidualnych i firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. stały dostęp do Internetu o dowolnych parametrach dostosowanych do potrzeb Klienta. Pomagamy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

Możecie Państwo wybrać:

1. Łącze symetryczne - oznacza to, że prędkość wysyłania i pobierania danych z Internetu jest taka sama w obie strony i zależna od wybranej opcji.

2. Łącze niesymetryczne - oznacza to, że prędkość wysyłania i pobierania danych z Internetu jest różna i zależna od wybranej opcji.

3. Z gwarancją CIR - oznacza to, że operator gwarantuje prędkość przesyłania danych pomiędzy swoim routerem brzegowym a urządzeniem odbiorczym klienta.

4. Bez gwarancji CIR - oznacza łącze, dla którego podana maksymalna wartość wysyłania i pobierania danych pomiędzy routerem brzegowym operatora a klientem, może być różna od wartości chwilowych. 

Aby uzyskać szczegółową ofertę prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie emaila